Doktorlarımız Ana Sayfaya Dön

Doç.Dr. Onur GÜRER

Kalp Damar Cerrahi

Doç.Dr. Onur GÜRER

1966 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokulu İlhami Ahmet Örnekal İlkokulu’nda, ortaokul ve liseyi Saint Benoit Fransız Erkek Koleji’nde okul birincisi olarak tamamladı. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

15 yıl Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Araştırma Merkezi’nde çalıştıktan sonra özel sektöre geçerek Başhekimlik ve Kalp-Damar Cerrahisi Bölüm Başkanlığı da dahil olmak üzere 7 yıl görev yaptı. 2014 yılında Medical Art Nişantaşı bünyesine katıldı.

20 yıl süresince Kalp ve Damar Cerrahisi alanında sayısı 5000’i aşan başarılı operasyon gerçekleştirmiştir. Ameliyatsız varis tedavisinde, atardamar ve toplardamar tıkanıklıklarında birçok öncü yeniliklere imza atmıştır. Bu başarıları medyada defalarca haber olmuştur. Türk Tabipler Birliği, Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği, Ulusal Vasküler Cerrahi Derneği, Türk Kardiyoloji Derneği, Minimal İnvaziv ve Robotik Kalp Damar Cerrahisi Derneği ve Fleboloji Derneği’ne üyedir.

Boğaziçi Üniversitesi Biyo-Medikal Enstitüsü “medikal bilgisayar” sertifikası ve Hacettepe Üniversitesi Finansal Araştırmalar Merkezi “stratejik sağlık kuruluşları yönetimi” sertifikası vardır.

Evli ve bir çocuğu var. Fransızcayı çok iyi, İngilizceyi iyi derecede bilmektedir.

Doktorumuz'a E-Posta Gönderin

Bu alandaki diğer doktorlarımız

Op.Dr. Mustafa BOLAT
Prof.Dr. Hasan Berat CİHAN
Tüm doktorlara dön